April 2012

lace skirt

27. april 2012 at 19:40 | claire |  OUTFITS
Včera jsem ráno v půl 7 vyrazila na raní tělocvik v zimním kabátu. Dnes jsem šla v sukni a saku. Tomu se říká aprílové počasí. Tuto sukni z h&m jsem měla dnes na sobě poprvé a strašně jsem si jí oblíbila. Je mi sice trošku větší, nechtěla jsem čekat kilometrovou frontu na kabinku.
Teď mám 4 dny volna tak si budu užívat. Dnes u mě spí kamarádka, protože zítra brzy ráno jdeme na blešák, budeme mít i svůj stánek tak tam musíme být dřív. Snad prodám co nejvíce mého starého nenošeného oblečení. Odpoledne asi půjdeme ještě na squash. K večeru jedu ke kamarádovi na grilovačku. Mějte se hezky a přeji hezký víkend!

/ skirt, blazer, sunglasses - h&m , bag - tally weijl, necklace - wayfarer.cz /

grey wednesday

25. april 2012 at 21:09 | claire |  OUTFITS
Název postu dnešek přesně vystihuje. Ikdyž odpoledne svítilo docela sluníčko, mě to může být stejně jedno když jsem do 4 ve škole a pak jsem měla volejbal. Ve škole jsem zkazila co jsem mohla, psali jsme z matematiky a z fyziky, oba dva testy dopadly katastrofálně. Ale co, už s tím nic neudělám. Na volejbalu to bylo fajn, furt jsme si povídaly, protože jsme se minule neviděly, a trenér byl naštvaný, protože to nemá rád :D.

Přijde mi, že stále nehubnu, že jsem stále stejně nechutná a tlustá. Pomoc. Nechápu to. Teď o víkendu chci jít běhat. V pondělí máme ředitelské volno a v úterý je svátek tak to půjdu taky. Začala jsem teď dělat dřepy, jak doma tak i ve škole. Třeba když jdu na záchod při hodině tak si tam pak ještě udělám ještě 30,40 dřepů.
Snad zítřek bude lepší. Mějte se hezky.
Můj outfit ze dneška..
/ svetr ?? , tričko C&A , kalhoty h&m /


Lago di garda - Italy part 1

23. april 2012 at 0:25 | claire |  PHOTOS
V Itálii jsem si to skvěle užila, bylo to užasné! Se sborem jsme vybojovali 4. místo v obouch kategoriích, což je skvělé. 1. místo v jedné kategorii vyhráli švédové a v druhé myslím rusové. Poslouchali jsme i jiné sbory a byly vážně výborné! Nemám slov.. Hned bych se tam vrátila. Vůbec se mi nechtělo zpět.
Snídani jsme měli vždy v hotelu a na večeři jsme jezdili do jedné restaurace. Můžu vám říct že jsem se radši ani nevážila protože jsme měli vždy 3 chody. Jídlo bylo výborné. Byly dvě hlavní jídla + dezert. Takhle dobře už jsem se dlouho nenajedla. Poslední večer jsme si mohli každý objednat pizzu jakou chceme, snědla jsem jí celou :D
Krajina tam byla opravdu krásná. Jezero vůbec nevypadalo jako jezero, spíš jako moře. Ale bohužel to ještě nebylo na koupání. Jen jsme si asi dvakrát máčeli nohy v bazénu u hotelu. Pár dnů bylo krásně, svítilo sluníčko a bylo celkem teplo, ale také pršelo.
Příští rok prý babička plánuje Norsko a pak Kanadu, tak doufám že to vyjde. Bylo to tam krásné, klidně bych tam jela ještě jednou ♥.tomorrow: ITALY

16. april 2012 at 22:56 | claire
Zítra ráno kolem 8 hodiny odjíždím do Itálie se sborem na soutěž. Vracím se v sobotu kolem půlnoci. Mám trošku nervy protože mám 3 sóla. Držte nám (hlavně mně :D) palce. Hrozně se tam těším! Táta mi nechtěl půjčit svou zrcadlovku (má celkem 4...), tak si aspoň beru svůj menší foťák abych měla aspoň nějaké fotky, samozřejmě budu fotit i telefonem , ikdyž to není nic extra. Jeden den jedeme do Verony, tak snad se fotky vydaří. Jediné co si tam chci koupit je typický suvenýr, mikina I ♥ ITALY. Budu se snažit necpat se výbornou pizzou,lasagne atd.. zmrzlinu máme dovolenou až PO soutěži :D
Ještě jsem se vás chtěla zeptat.. sledujete hlas československa ? Komu fandíte ? Příští rok už se také konečně chystám do nějaké takové soutěže, tak snad mi to vyjde. No tak já už budu končit, musím si jít ještě dobalit věci a snad zavřu kufr. Mějte se hezky ♥
Na fotce je městečko kde budeme bydlet. Malcesine, u jezera Lago di Garda.april random part 1

14. april 2012 at 23:25 | claire |  PHOTOS
Tady máte pár fotek z dubna. Vše je foceno telefonem, takže kvalita nic moc.. Snad se vám ale i tak budou líbit.
A připravuji pro vás další giveaway! Hezkou neděli přeji!
new in: H&M

10. april 2012 at 20:21 | claire |  OTHER
V Německu jsem si to skvěle užila, ikdyž jsem tam skoro pořád jedla :D. Běhat jsem byla jen dvakrát, na tenisu jsem byla taky jen dvakrát a někdy mě brácha přemluvil abych s ním šla hrát fotbal. Tady vám chci ukázat pár věcí které jsem si koupila v H&M. Až bude hezčí počasí a já budu mít zase nabitý foťák tak je určitě uvidíte na mě :).
Jak už asi někteří víte, tak příští týden v úterý jedu do Itálie (se sborem na soutěž). Tak ještě dokupuju různé věci a rozmýšlím si co si s sebou vzít na sebe. Beru s sebou foťák tak se budu snažit co nejvíc fotit :).
A jaké jste měli velikonoční prázdniny vy ? Mějte se hezky K.omlouvám se za kvalitu fotek.. :/

holiday, finally

4. april 2012 at 22:07 | claire
Zítra brzy ráno odjížím za babi a za dědou do Německa. Budu tam až do pondělí. Doufám že tam konečně seženu nějaké boty a kabelku! Chtěla bych tam chodit zase každý den běhat a samozřejmě posilovat. Bude neskutečně těžké držet se tam v jídle, ale já to dokážu. Jdu za svým snem. Never give up. Dnes jsem přišla domů asi v 9 večer, měli jsme koncerty se sborem tak musím jít teď ještě balit. V jídle jsem se tento týden skvěle držela. A můj cvičící plán je super, musím si ho pochválit :D Sice jsem včera při jednom cviku asi ve 2 ráno už skoro usínala ale je to skvělý. A myslím, že by mi to mohlo i dlouho vydržet a v létě budu mít konečně postavu, kterou si strašně moc přeju. A jak se držíte vy?
Mějte se hezky :).

Claire


monday 2.4

2. april 2012 at 16:24 | claire |  OTHER
Po dlouhé době tu máme zase jídelníček, ale spíše to asi budu psát jednou za týden a zahrnu tam všechny dny, bude to tak lepší. V poslední době docela dost posiluju, nejvíc ruce a břicho. Tak doufám, že v létě konečně uvidím nějaké výsledky :)

snídaně - activia jogurt
svačina - nic
oběd - nic
svačina (spíše pozdní oběd) - čínská polévka, linecké kolečko
večeře - nic

pití - 1,5l korunní mango, energy drink, 3 hrnečky čaje, 1l vody
pohyb - posilování