May 2012

girl gone wild

29. may 2012 at 21:58 | claire |  OUTFITSOutfit z minulého čtvrtka. Omlouvám se, že blog teď trochu zanedbávám. Blíží se konec roku, což je tedy super, ale ve škole už to tak super není. Znáte to.
Zítra mám poslední volejbal, štve mě to. A dost. Ale trenér říkal, že by jsme se mohli domluvit a že budeme někam jezdit o prázdninách, což je fajn. Musím jít ještě psát referát o knihách na češtinu, tak se mějte! Bye!

my fav song ♥ ona je moje inspirace! ona je nejlepší!


flower dress

25. may 2012 at 21:42 | claire |  OUTFITS
Outfit z úterý. Vím, že jsem vám ho slibovala už včera ale byla jsem strašně unavená, že jsem večer ani nezapínala počítač. Včera jsme měli ve škole volno kvůli maturitám, tak jsem si myslela že si pospím, a pak mi mamka oznámila, že jdeme v půl 8 k zubaři! Jako naschvál. Odpoledne jsem se byla přihlásit do ZUŠ ve Františkových lázních na sólový populární zpěv, tak už se těším na září. A teď k outfitu... Svetřík je z h&m. O šatech jsem přemýšlela jestli si je mám nechat, prodat je. Mám je už asi rok a ještě jsem je nikdy neměla na sobě. Nakonec jsem se rozhodla že si je tedy nechám. Přišly mi i docela krátké vzhledem k mé výšce.
Včera jak jsem měla volno, tak jsem zašla po dlouhé době do mého oblíbeného sekáče. Jsme hrozná. Koupila jsem si tam další dvě věci, které vám brzy ukážu.
Už je konec května, nejhorší období z celého roku. Učení, učení, učení. Samé testy. Takže další dva, tři víkendy vidím jen v knížkách a poznámkách. V pondělí mě čeká velký test z češtiny na středověkou literaturu, jde mi o známku.
Mějte se hezky.'IT' bag

23. may 2012 at 19:08 | claire |  OTHER
Dnes mi konečně přišla má vysněná kabelka, kterou jsem scháněla asi tak půl roku. Pokaždé, co jsem v poslední době jela nakupovat, jsem lítala po obchodech, abych našla černou, větší, jednoduchou kabelku. A tady jí máte. Ke konci jsem to už začala vzdávat a v tu chvíli jsem jí našla u Joll ! Takže ještě jednou, děkuji ti moc. Vedle kabelky můžete vidět sukni benetton, kterou mi dnes koupila mamka. Zítra se můžete těšit na outfit :).amazin' weekend

20. may 2012 at 20:58 | claire |  PHOTOS
Tento víkend jsem si skvěle užila! V pátek jsem měla oslavu narozenin, dokonce dvě, jednu s rodinou a ta druhá bylo překvapení od kamarádů. Obě byly úžasné! Všem moc děkuji :* Rodinná oslava, myslím že každý vím, o čem mluvím.. A to překvapení.. K večeru jsem pak šla ještě s jednou kamarádkou a kamarádem ven, jen tak se projít. Myslím, že nevěděli jak mě nalákat do bytu jedné kamarádky a když už se jim to povedlo, tak mě nenápadně drželi před dveřma, a když jsem pak vešla do obýváku, byla tma, akorát svíčky na krásném a výborném dortu svítily a všichni křičeli, všechno nejlepší! Chtělo se mi brečet, bylo to skvělý, jako v nějakém americkém filmu.
V sobotu jsem šla ke kamarádce na oslavu na chalupu, to bylo také fajn. Hrály jsme frisbee a pak se projít k rybníku, dělaly coctaily, pizzu. A dnes jsem byla s rodinou v lanovém centru a pak jsme jeli ještě na chvíli na chalupu. Opravdu to byl povedený víkend! Jak jste si ho užili vy? Mějte se hezky, a tady máte pár fotek.mint top and bag

13. may 2012 at 12:53 | claire |  OUTFITS
Včera jsem byla po dlouhé době běhat a můžu říct že jsem na sebe nesmírně pyšná! Běžela jsem hodinu a 10 minut vkuse. A dvakrát jsem se napila. Bylo to fakt super. Akorát mě dneska strašně bolí nohy, a opět mě zase zlobí pravé koleno... Jinak včera jsem byla ještě v divadle, jedna česká zpěvačka zpívala písně z mé velmi oblíbené carmen.
Dnes musím ještě uklízet, a učit se fyziku. K večeru jdeme se sborem na koncert, Kühnův dětský sbor, tak jsem zvědavá a těším se.
Na fotkách můžete vidět outfit ze včera. Ty džíny jsem si kupovala o vánocích s tím, že do nich zhubnu. A jak vidíte, tak už je konečně můžu nosit. Hrozně jsem si je oblíbila. To samé s tím prstýnkem. Mějte se krásně a užijte si neděli!New stuff from Prague

10. may 2012 at 13:59 | claire |  OTHER
V pondělí jsem byla nakupovat v Praze s kamarádkou. Vstávala jsem v 5 ráno a přijely jsme v půl 12 v noci :D Sehnala jsem spoustu skvělých kousků. Byly jsme se podívat i v mega sekáč v Radotíně, všem doporučuji! Určitě se tam někdy jeďte podívat.
Dnes je už konečně zase hezčí počasí, ale prý o víkendu má zase pršet a být trochu chladněji. Také už začínáte chodit se školou ven? :D Dnes jsme byli na biologii, bereme botaniku. Venku je opravdu hezky, ale já dnešek trávím jako každý čtvrtek, v hudebce. Ale nevadí mi to.
Včera jsem měla dvakrát po sobě volejbal. Jeden normální, jako každou středu a pak ještě jeden s dospělýma. Bylo to hrozný, vůbec mi to nešlo, ikdyž to trenér neříkal... Už tam nikdy nepůjdu :D Zítra už je konečně pátek, a pak zase víkend.


changing day

4. may 2012 at 22:35 | claire |  OUTFITS
Za celý dnešní den jsem na sobě měla celkem tři outfity. Jeden když jsem šla do školy, pak odpoledne ven a nakonec na podvečerní procházku :D. Nevím co mě to popadlo. Dnes bylo celkem pěkné počasí, narozdíl od včerejšího dne. Už mě ale to střídání deště a sluníčka nebaví.
V pondělí a v úterý máme zase volno. V pondělí si udělám výlet s kamarádkou do Prahy, nakupování, jen do sekáčů. Jinak se musím učit, jelikož jsem ve středu dostala pětku z češtiny. Ještě budeme do konce roku psát dva testy tak musím oba napsat za 1. A ještě musím hrát na klavír, závěrečné zkoušky už se rychle blíží!
Toto je můj jeden outfit ze dneška, ostatní vám možná ukážu ještě o víkendu pokud se povedly fotky. Pod fotkami si můžete poslechnout skladbu, kterou teď hraju. Hezký víkend přeji!
April random part 2

1. may 2012 at 14:34 | claire |  PHOTOS
Zbylé fotky z dubna. Dneska máme 1. máj tak doufám že už jste si našli nějakou třešeň. Venku je opět hezky ale já bohužel zůstávám doma, musím se učit (zítra píšu z dějepisu), uklízet, hrát na klavír.. Ale aspoň vy si užijte dnešek. Mějte se hezky!