June 2012

HOLIDAY!

29. june 2012 at 19:51 | claire
Tak a je to tu! Prázdniny! Na jednu stranu se těším a na druhou ne. Už jsem si napsala plán věcí, které musím přes prázdniny udělat. Například jako třeba pořádně uklidit pokoj, roztřídit a vyházet věci. To samé s oblečením. Vytřídit počítač, pomáhat hodně babičce na chalupě, a hlavně zhubnout a sportovat a neutrácet za zbytečnosti! Začínám 'šetřit' na příští prázdniny, chtěla bych jet na dva týdny do Ameriky. Noo a teď k dnešku. Jak ten den blbě začal, tak i blbě skončil. Ráno jsem tak trochu zaspala, žehlila jsem si vlasy, po hodině se mi zkroutily (rozhodla jsem se, že si je budu furt spíš dávat do culíku/bobíku, protože už mě pěkně serou). Vysvědčení.. jedna trojka samozřejmě z matiky :D Pak jsem šla s rodinou na oběd, to bylo fajn. Odpoledne jsem se šla podívat na FIJO a teď sedím doma a mám asi úžeh. Strašně mě bolí hlava, jsem unavená. Takže dnešní večer vidím asi s notebookem v posteli a studenej hadr na hlavu. A jaký jste měli dnešní den vy? Jinak vám přeju krásné prázdniny a užijte si to!! Budu určitě dál psát, žádné pozastavení ;). Mějte se hezky!!
flower top

26. june 2012 at 21:51 | claire |  OUTFITS
/ top - topshop, jeans - tally weijl, blazer - second hand, bag - h&m /

Ve škole už je pohoda, nic moc tam neděláme. Koukáme na filmy, čteme si knížky, děláme si co chceme, až na matiku :D to ještě furt počítáme. A dneska jsem měla závěrečný koncert z klavíru, prý se mi to povedlo uplně nejlíp jako ještě nikdy. Tak jsem byla ráda že to mám za sebou. Zítra ještě poslední nudný den ve škole, ve čtvrtek máme sportovní den a pátek vysvědčení! Tento rok strašně rychle utekl!
P.S. Připomínám, že všechny věci z MY STORE ještě mám!

school trip

24. june 2012 at 11:50 | claire |  PHOTOS

V posledních třech dnech jsem zažila ten nejlepší výlet! Byla tam strašná sranda, jak s kamarády, tak i s učitelem. Hlavně jsme chodili po přírodě, cca. 25km jsme ušli. Měli jsme s sebou kamaráda, který chodil o berlích tak jsme moc rychle ani víc neušli. Ale musím říct, že všechno ušel a že je skvělý!! Chceme mu se třídou něco koupit, jako že to všechno zvládnul. Hráli jsme i volejbal, a karty. Karty, kdo prohrál, musel udělat úkol, 3krát jsem prohrála :D Jednou jsem musela chodit po kolenou přes kamínky a trávu k jedné chatce, pak třeba jsem si musela dát kalhoty na hlavu a běhat mezi chatkami a křičet brekeke, a nakonec jsem měla na obličeji namalované čáry jako indián, a s tím jít na večeři (viz. foto). Jedna kamarádka musela strčit hlavu do koše :D A pan učitel, jemu jsme museli nalakovat nehty na černo na rukách. :D
Foťák se mi už opravdu nikam nevešel, tak zbyla jedinná možnost. Měla jsem největší batoh a asi nejvíc věcí. Byl to opravdu skvělý a nejlepší výlet, doufám že aspoň tyto fotky se vám budou líbit. Přeji hezký zbytek neděle :).

new skirt

20. june 2012 at 13:45 | claire |  OUTFITS


Outfit ze včerejšího dne. Odvážila jsem se vzít si sukni! Zítra odjíždím na školní výlet na 3 dny. Jedeme poblíž Sušice do kempu, do chatek. Beru foťák, tak pak se s vámi podělím o zážitky. Mějte se hezky! :)

lazy monday

18. june 2012 at 20:33 | claire |  OUTFITS

Lazy and tired monday. A to doslova. Omlouvám se za extrémně nekvalitní fotky, byly foceny opravdu ve spěchu. Fotila jsem je když bylo kolem 8:18 a v 8:30 mi začíná škola :D Ve škole už zbývají jen 2 dny do uzavření známek. A ve čtvrtek až do soboty jedu na školní výlet, do Sušice. Beru foťák tak vám pak možná ukážu i nějaké fotky když budete chtít.
Dnes na atletice jsem myslela že chcípnu.. Svítilo na nás neustále sluníčko. Vůbec jsem na nějaké běhání, sprinty, překážky neměla náladu.


DIY denim vest

15. june 2012 at 23:15 | claire |  OTHER

Dnes jsem poprvé udělala DIY, že se mi to poté líbí na 100% ! Tuto vestu mi asi před měsícem dala teta jestli jí prý nechci, tak jsem si jí vzala. Je to sice velikost 42 ale to mně vůbec nevadí. Ještě jsem jí neměla na sobě, protože jsem nevěděla co s ní udělat, až dneska mě to napadlo. Jen jsem ustříhla rukávy a poté přidala cvočky, nic složitého.
Odpoledne jsem měla poprvé atletiku, bylo to super a bavilo mě to. Určitě budu chodit, tréninky budu mít pondělí, středa a pátek ale bohužel ve středu já nemůžu, to mám volejbal. Ve škole mě čeká už jen 3 testy z matiky, a ústní zkoušení z biologie (uhh), + ještě práce z dějepisu a ze zeměpisu, chci přece 1! Užijte se víkend :)
BEFORE →

AFTER →

nails

13. june 2012 at 21:50 | claire |  BEAUTY

Rozhodovala jsem se, jestli sem mám dát fotky na téma my 'nails'. A nakonec teda jo. Není to nic extra ale já to asi lépe neumím :D. Tak snad se vám to bude aspoň trochu líbit. Ve škole mě čeká už jen celkem 4 testy, z toho jsou 3 z matiky...
Včera jsem byla na hodinku běhat, 6km, pro 'začátek' dobré. Dnes jsem byla asi dvě hodiny ve fitku, a dokonce jsme si tam zahráli i ping pong. (Porazila jsem kamaráda celkem ve 4 setech, ale nechci se vychloubat :D). A také jsem už zkusila cvičení s Jillian. Musím říct že je to fakt dobré a hodlám pokračovat až do 4 weeks!

JUNE random #1

11. june 2012 at 20:58 | claire |  PHOTOS


black heart

8. june 2012 at 22:49 | claire |  OUTFITS
Dnes jen rychlý outfit a pár fotek z posledních dnů. Teď máme v Chebu tzv. 'Chebské dvorky', můžete vidět výstavy fotografií, obrazů, různé koncerty. Prošla jsem si pár výstav s fotografiemi, ale žádná sláva abych pravdu řekla... Jinak jsem byla ještě na třech koncertech. Mig 21, Charlie Straight a Čokovoko :D Bylo to super, a ty čokovoko, to jsem se zasmála. K outfitu... Na sobě mám sáčko ze zary, top h&m a kalhoty jsou tally weijl. Černou mám prostě nejradši.
Zítra se chystám po dlouhé době konečně zase běhat, chci si dát pořádně do těla! Příští týden píšu už jen asi 7 testů (z toho jsou 3 z matiky :D..) Mějte se krásně a užijte si víkend!


what's in my bag ?

5. june 2012 at 22:26 | claire |  OTHER


Dnes pro vás mám speciální článek. Toto vše obvykle nosím v mé kabelce, když jdu do školy tak někdy přibyde ještě nějaký ten sešit/papíry. Většinou si dávám sešity do skříňky a den před testem si potřebné materiály vezmu domů. Tak abych začla... Peněženka - vždy nutné jí mít s sebou, to myslím že každý dobře víte :D Hřeben - hodně se mi zacuchávají vlasy, proto patří k mým nejdůležitějším věcem v kabelce. Lesky na rty - také velice důležitá věc, v poslední době jsem si oblíbila Balea fruity kiss. Pudr - většinou jsem ve škole od rána, až do 4 do odpoledne, tak je pak lepší se někdy trochu přepudrovat obličej. Žvýkačky - má závislost. Diář - bez něj se také neobejdu, mám tam zapsáno všechno. Telefon - potřebuji ho spíše jen na zprávy a hlavně na volání, a někdy když po ruce nemám foťák tak fotím telefonem. Kapesníčky - nutnost! Sprej na tělo - skvěle osvěží, krásně voní, opět nutnost. Voda - bez ní se také neobejdu.
Snad jsem na nic nezapoměla. Musím ještě psát češtinu, tak se mějte, a dobrou noc!