July 2012

GERMANY

31. july 2012 at 15:30 | claire |  LIFESTYLE
Zítra odjíždím asi na týden do Německa za babi a dědou a za zbytkem rodiny. Budu se snažit, abych tam chodila každý den běhat a samozřejmě posilovat. Tento týden se více zaměřím na břicho a ruce nechám trošku odpočinout (ale posilovat je stále budu!!). A naučit se podání s výskokem. Za půl hodiny asi by měli už přijet rodiče. Volnost končí :D Uvařila jsem jim rizoto, a upekla sušenky. Ty dva týdny jsem si skvěle užila!
Mějte se hezky, a užívejte ještě měsíc prázdnin!
P.S. Koukáte na olympijské hry?
P.P.S. Možná vám napíšu z německa, kdybych náhodou někde chytla wifi nebo skočila k tetě na laptop.

mullermilk cocos ♥

nothing to wear

27. july 2012 at 23:25 | claire |  OUTFITS

V poslední době mám opravdu problémy najít něco na sebe ve skříni! Vždycky tam stojím každý den nejmíň půl hodiny. Musím si to vážně už protřídit a vyházet a nakoupit nějaké nové věci :D
Včera na volejbalu jsem si udělala něco s palcem na pravé ruce, špatný příjem prsty no. Mám to naražené, doufám že ne zlomené. Mám to v obvazu pro jistotu.
V úterý už přijedou rodiče, strašně rychle to uteklo. Říkala jsem si, že jim to tam ještě o týden prodloužím :D Jinak celé dny nic moc nedělám. Včera jsem byla u vody, dnes procházka lesem i při tom neskutečném vedru (fotka), a samozřejmě posiluji a mám volejbal. A jak si 'užíváte' vy? :)


random-last days

25. july 2012 at 14:49 | claire |  PHOTOS

Konečně jsem si koupila elle, biosil a kopřivový čaj! Furt jsem nebyla schopná si to koupit, přitom do města chodím skoro každý den. David je na té titulce taak sexy! Závidím ti,Victorie :D Kopřivový čaj je prý dobrý na padání vlasů tak to vyzkouším jestli to opravdu funguje, a biosil prý zase pomáhá růstu vlasů.
Dnes ráno jsem vstala v 7:15 a šla jsem běhat, vůbec se mi nechtělo a furt jsem přemýšlela jestli mám jít nebo ne, nakonec jo, jen 5km. Ale po pondělku mě bolí docela nohy. Zítra po volejbalu prý půjdeme někam na pivo. Oznámili mi to, jako by mysleli že je mi už 18 :D ale to je jedno. Jinak dneska budu opět vyřazovat oblečení a dávat to na internet, mám některé věci dát kdyžtak i na blog, měl by jste o to někdo zájem? Mějte se hezky. K.
P.S. Připravuji pro vás článek o volejbalu!

Bratislava and Vienna

23. july 2012 at 11:21 | claire |  PHOTOS

Přiznám se, že jsem trochu zapoměla na ty fotky z Bratislavy a z Vídně. Bylo to tam skvělé, festival sborů, kvůli kterému jsme tam jely se mi taky moc líbil. Babi rozmýšlela jestli tam se sborem příští rok také pojedeme, ale spíše ne. Nevím jak to přesně vysvětlit tak to řeknu takhle, myslím že máme na víc :D Příští rok ale pojedeme do Olomouce, na celosvětovou soutěž, tam je to vždycky strašný maso. Naposledy jsme tam byli minulý rok a to jsme měli stříbro, 5 bodů nám chybělo do zlata!
Vypadá to, že se počasí konečně lepší a začíná to venku vypadat, že jsou aspoň nějaké prázdniny. Včerejšek jsem celý proležela, prospala, projedla, pročetla. Dnes se chystám ven, trochu nakoupit, koupit si konečně nové elle, na procházku s mým drahým a k večeru na volejbal. Mějte se hezky!

party

21. july 2012 at 3:35 | claire |  OUTFITS

Včera ráno jsem šla konečně běhat. Dokázala jsem se vyhrabat z postele! Pak jsem šla ještě do knihovny, půjčila jsem si tam knihu 'Ploché bříško', tak jsem zvědavá co se tam dočtu. A pak odpoledne jsem ještě uklízela a připravovala věci na večerní kamarádky oslavu. Nakonec skoro všichni odešli a zůstali u mě jen dva lidi, kteří už dávno spí a já nemůžu usnout. Jsem zvědavá jak zítřek přežiju, ale plné zásoby kafe to jistí. Musím uklidit a umýt horu nádobí, vyházet zbylé jídlo, vytřít a vyluxovat celý byt, vynést odpadky. A v neděli budu jen spát, celý den. Je půl 4, tak já už asi půjdu spát abych to všechno zítra stihla udělat, držte mi palce a pak k večeru/ránu se vám ozvu :)

everything is back

20. july 2012 at 0:30 | claire |  OTHER
Zase je všechno zpět... Všechno, uplně všechno. Dva týdny sama doma, to bude peklo. Zatím uběhly jen tři dny. Myslela jsem si že to přijde trochu dýl a ne hned po třech dnech.. Myslela jsem si, že jsem se toho zbavila, aspoň napůl. Že to, co bylo dřív už je jen minulost, která je pryč. Ale ono ne, všechno to je pořád ve mě a asi nejspíš navždy bude. Deprese mám pořád, těch se taky jen tak nezbavím.
Nechápu, jak jsem to všechno mohla sníst. Opět, ta samá situace jako naposledy.. Sama doma. Jdu do špajzu pro pití, a hned koukám na to všechno jídlo. Čokolády, nachos, sušenky, bonbóny, lupínky. Snědla jsem lupínky s mlékem, tuc tuc, asi 8 čokoládových bonbónů, dvě karamelové sušenky. Vše šlo ven. :(thursday,shopping day

19. july 2012 at 16:28 | claire |  OTHER

Dnes jsem konečně sehnala černé plavky! Nakonec jsem je našla v hervisu. Také jsem si koupila krém na ruce, na doporučení od twocousin. Krásně voní po mangu a je docela mastný, tak snad když ho budu každý den několikrát používat, tak už nebudu mít suché ruce jako stařena :D. A cd pavarotti, další do sbírky.
Ke snídani (v půl 12) jsem si dala jogurt, a k obědu (ve 4) jsem si uvařila opět těstoviny, tentokrát v takovém tom pytlíčku, kuře na smetaně. Dnes jdu ještě na volejbal, zase to budu kazit jako minule. A teď si dám cvičení s Jillian, mějte se hezky :)

last two days

17. july 2012 at 20:05 | claire |  OTHER
Dnes ráno mi už odjeli rodiče na dovolenou takže teď budu doma sama celé dva týdny! :) Ale mám jednu špatnou zprávu, táta vzal s sebou foťák se kterým obvykle fotím já, pro jistotu kdyby se náhodou ten jeho pentax rozbil, nešel nebo tak něco. Naštval mě, protože jsem si pro vás připravovala takové extra články. Ale tak co mám dělat, budou další nekvalitní fotky z telefonu :D Jinak opět začnu s jídelníčkama, tak tady je máte za poslední dva dny. Přeji hezký večer, já si jdu dát filmový maraton a frisco :)

Pondělí 16.7.2012
snídaně: nic
svačina: nic
oběd: kuřecí maso s hranolkama a bylinkovým máslem
svačina: nic
večeře: celozrnná houska
pohyb: volejbal (2hod.)
pití: 2l vody, dva hrnky čaje

Úterý 17.7.2012
snídaně: malinový jogurt, celozrnná houska
svačina: nic
oběd: kuře na kari s rýží a zeleninou
svačina: pár manner sušenek
večeře: těstoviny (samotné)
pohyb: posilování (cca. 45min)
pití: dva hrnky čaje, jeden hrnek kafe, 1l vody
aspoň takové břicho mít... ♥

weekend at cottage

16. july 2012 at 13:03 | claire |  PHOTOS

V pátek jsem odjela na pár dní pryč, na chalupu v českém středohoří. Příroda je tam strašně krásná. Pěkně jsem se flákala, nic nedělala, jen hrála fotbal a volejbal a jedla. Jsem ale ráda že už jsem doma, civilizace. V sobotu jsme se vyškrábali, a to doslova, na jeden kopec tam (680m) a byl tam přímo nádherný výhled na okolí. Jinak zítra mi odjíždějí rodiče s bráchou na dovolenou na dva týdny, hrozně se těšim že budu doma sama, ani nevíte jak si budu užívat! Joo holky a od zítra zase začnu psát jídelníčky :)

11.7

11. july 2012 at 18:36 | claire |  OUTFITS
/ top, sunglasses - h&m, bag - second hand, shorts - topshop, shoes - deichmann /

Tak už jsem konečně doma. Včera jsem přijela kolem poledne. Na Slovensku to bylo super, mám spoustu fotek a mám je už i v počítači. Jsem teď líná je zmenšovat, tak to udělám později, nebo zítra. V pátek odjíždím pak ještě jen do neděle na chalupu k tetě je to kousek od Prahy, beru s sebou foťák tak budou možná nějaké 'vesnické' fotky :D Jinak prázdniny si zatím užívám, dnes jsem tedy dobrala penicilin ale řekla bych že už jsem vypila více ice coffe než je prášků v balení penicilinu :D Mějte se hezky, doufám že si také užíváte prázdniny!