December 2012

PF 2013

31. december 2012 at 14:27 | klara |  OTHER
Tak už máme poslední den tohoto roku. Rok 2012 utekl opravdu straašně rychle, ale musím říct, že jsem si ho užila! Svá hlavní předsevzetí z minulého roku jsem nesplnila, takže zůstávají i na tento rok. Opravdu už musím zhubnout, hlavně kvůli létu. Dnes večer budeme slavit u kamaráda v domě, tak snad si to užijete stejně jako já! :)
Jinak vám všem, přeji do nového roku hodně štěstí, zdraví, ať se vám vyplní vaše přání a předsevzetí a ať jste úspěšní ve škole či v práci. Mějte se hezky, vaše Klara. ♥
HAPPY NEW YEAR!
christmas presents

27. december 2012 at 15:24 | klara |  PHOTOS

Od první chvíle, co jsem vyzkoušela parfém Prada-candy, jsem si byla jistá, že krásnější vůni jsem nikdy necítila. Opravdu nádherně voní. Knihy o designu a návrhářství jsem si moc přála.

MERRY CHRISTMAS!

24. december 2012 at 11:56 | klara |  OTHER
Tak už je to opět tady, štědrý den! Strašně ten rok rychle utekl. Všem vám přeju krásné a klidné vánoce a hodně dárků, které jste si přáli. Snězte hodně cukroví, protože je jen jednou za rok. A do nového roku hodně štěstí, zdraví a ať vám vše vychází! MERRY CHRISTMAS :* ♥Miliony kabelek SARAH JESSIKY PARKER

22. december 2012 at 16:49 | klara |  FASHION
Sarah Jessica Parker je pro mě jednou z největších inspirací. Určitě jí každý zná ze seriálu Sex ve městě. Má skvělou postavu, kariéru a nejlepší styl, a je krásná. Inspirovala jsem se ze stránky elle.cz a připravila pro vás článek na téma miliony kabelek SJP.thursday's flowers

20. december 2012 at 20:26 | klara |  OTHER
Dnes byl můj poslední den školy. Ne jen že nám odpadla odpoledka ale ani zítra nejdeme do školy, hodně učitelů je nemocných. Takže už mám prázdniny! A ještě další skvělá zpráva.. do školy se jde 3, ve čtvrtek, a já jdu až v pondělí 7. protože jedeme do německa, wohoo :) Zatím mám stále jen jeden dárek, ale zítra to vše nakoupím.
Máme také hodně koncertů se sborem, v úterý jsme měli, dnes jsme měli, zítra budeme mít a v neděli, na ten se těším nejvíc, bude to náš nejlepší a 'závěrečný'.
Kromě seminárky na matiku, estetiku a na češtinu mě snad už nic víc nečeká. Jen relax, relax, relax!!dnešní oběd, výborný salát

perfect lunch

18. december 2012 at 22:31 | klara |  LIFESTYLE
Dnes jsem vařila oběd! Byl to můj takový menší experiment ale musím říct že se to povedlo. Jediný problém byl, že jsem nemohla nikde sehnat kuřecí maso. Byla jsem ve dvou obchodech a všude jen vepřové, fuj.
Dopoledne jsme měli koncerty pro sbory, a pak jsem nešla na odpoledku (přece jenom pána prstenů už znám nazpameť), tak mě napadlo, že si udělám nějaký normální oběd. Nic extra ale bylo to dobré. Olej, kučecí prsní řízky, bazalka, koření grilovaná zelenina, sůl, paprika a pórek, krokety.
A nezapomeňte na QUESTIONS, pište pište cokolivSaturday, superstar

16. december 2012 at 0:29 | klara |  PHOTOS

Jedním slovem bych to popsala HRŮZA! Vstávala jsem v půl 4 ráno, abych se okolo 9 dostavila v praze do hotelu clarion. Většinou tam už byli všichni odvážlivci nastoupení a čekalo se a čekalo. V 11 hodin se tedy uráčil nějaký moderátor nás tam trochu 'zabavit'... Křičením neustále dokola 'superstar' a tleskáním to ale nezlepšil. Všichni byli naštvaní, hodně. Dokonce někdo na něj hodil i sněhovou kouli :D. V dešti a mrazu čekat a jen stát venku dvě hodiny je opravdu moc. Ke vchodu do hotelu jsme se dostali kolem půl 12. Pak byla doslova tlačenice u schodů a pak už se jezdilo schodama po skupinkách což bylo trochu lepší. Dostali jsme smlouvy, dotazníky a čísla. Poté se opět čekalo a čekalo. Na řadu jsem přišla okolo 4 hodiny. Nepostoupila jsem, ale řekli mi že mám dobrý hlas. Hlavu si z toho vůbec nedělám. Šlo mi hlavně o tu zkušenost. Zpívat budu nadále a i tak se budu snažit trochu více se prosadit. Komise byla ale opravdu přísná. Když jsme čekali na chodbě ve skupinkách ve kterých jsme pak po jednom chodili k té komisy, tak jsem slyšela něco málo co zpívali ostatní. Hodněkrát tam zazněla Adele, a skoro vždy se mi to zdálo opravdu skvělé! Ale pak vyšly, a říkaly že nic, nepostoupily.. tak to nechápu. Nechápu, jestli komise očekává, že se někde zrodí další Whitney Houston či Karel Gott. Příště bych už tam vážně NEšla. Bylo to strašně vyčerpávající. Organizace - katastrofa! Myslím, že jsem zhubla tak 10kg za ty nervy :D. DOBROU NOC!


12.12.12

12. december 2012 at 20:32 | klara |  OTHER
Moc pěkný datum dnes. Ve škole dnes byla pohoda, ale stejně mně to tam nebaví. Odpoledne jsem měla trénink, ten byl super jako vždycky. Jsem tam pokaždé od 3 do půl 7, a i po těch 3,5 hodinách nikdy nemám dost :D. No jo, to jsem já.
Zítra mi odpadá raní tělocvik, díky bohu. Také máme koncert se sborem, na náměstí. V sobotu už je casting, uhh!!
Už se těším na prázdniny, budu jen spát...weekend

9. december 2012 at 19:06 | klara |  PHOTOS
Tento předvánoční čas mám nejradši. Všude slyšíte vánoční písničky, všude jsou svítící věci s vánočními motivy. Vařící svařáky, velké hrnky s čajem, sušenky, trdlo, svíčky, voňavé kapesníčky. Když přijdete domů a hned musíte dát kabát na topení, protože je celý od sněhu. Na vánoce se hrozně těším. Na to, jak budu spát jak dlouho chci, jak budeme celá rodina pohromadě, a budu mít více času na přítele. Určitě zase sežeru hromadu cukroví, ale jaké by to jinak byly vánoce bez cukroví že? A také máme dost koncertů se sborem, nejvíc mám ráda ty v kostele.
Včera jsem spala nejdýl, jak jsem za poslední dobu mohla. Přišla jsem domů v pátek v půl 10 z volejbalu, vysprchovala se, najedla a šla asi kolem půl 11 spát. No a v sobotu vstávala v 1. Spala jsem více než 12 hodin :D To se mi opravdu dlouho nepovedlo. Pak jsme šli s přítelem do města, na oběd a kouknout se na vánoční trhy. Dnes jsem dopoledne šla na squash, odpoledne cvičila na klavír, učila se, a pak šla na chvíli do města opět na trhy.
A jaký víkend jste měli vy? ♥before I die pictures

7. december 2012 at 14:44 | klara |  LIFESTYLE
Spoustu z těchto obrázků na mě sedí. Snad se mi někdy aspoň některé z nich splní. A co vy? :)