February 2013

inspiration

25. february 2013 at 21:03 | klara |  LIFESTYLE
Omlouvám se, že teď vůbec nepřidávám články. Nemám moc volného času, což u mě není žádná novinka. Jaké jste měli prázdniny? Já skvěle! Byla jsem v německých alpách, v Oberstdorfu. Krásně jsem si zasnowboardovala. Vůbec by mi nevadilo si tyto prázdniny dát ještě jednou, ale to by chtěl asi každý.
Víc jsem se teď zamilovala do cvičení, takže posiluju každý den, doma a nebo v posilovně. Do posilovny chodím teď 3x týdně. Jinak jsem začala chodit ještě na jeden volejbal, s dospělýma. V životě jsem si snad lépe nezahrála. Vždycky to máme přes 2 hodiny. Opravdu se tam vždycky těším! Také bych chtěla opět začít s tenisem. Hrála jsem ho chvíli dříve a nevím proč přestala..to byla chyba, velká. Můj táta hrál tenis, tak bych v tom chtěla pokračovat.
Budu teď spíše přidávat různé inspirace a randomy a občas nějaký ten 'normální' článek. Mějte se hezky :)gold stud zip leather purse

7. february 2013 at 23:01 | klara |  FASHION
Nutně potřebuji peněženku, a rozhodla jsem se investovat do nějaké kvalitnější. Ještě ale předtím, než bych chtěla od Michaela Korse tak si chci objednat tuto z topshopu. Zlaté cvočky se mi začaly strašně líbit a obzvlášť na peněženkách. Co na ní říkáte? A jaké se vám líbí peněženky?January 2013 random

4. february 2013 at 13:27 | klara |  PHOTOS
Měsíc leden strašně rychle utekl. Snad takhle utečou i ty další měsíce do prázdnin. Ve čtvrtek bylo vysvědčení, hm, no, nic moc. V pátek bylo volno a maturák. Ano, proč ne? Proč bych nemohla být nemocná? Na ten maturák jsem se těšila už asi od září protože maturovala moje kamarádka. Neustále jsme si o tom povídaly a já se čím dál tím víc a víc těšila. Co jsem komu udělala. Dnes už je mi líp, ale pro jistotu zůstanu ještě zítra doma.
Fotky jsou z ledna, možná pár jich je i z prosince. Mějte se hezky, líp než já. :)


new sunnies, h&m sales