March 2013

love these outfits

30. march 2013 at 22:37 | klara |  FASHION
Ano, slibovala jsem že se budu snažit přispívat častěji. Jaksi jsem byla líná a nechtělo se mi do toho, ale teď už opravdu. Byla jsem teď 4 dny v Maďarsku se sborem na soutěži, o tom bude další článek.
Tyto 3 outfity co jsem za poslední dobu našla, jsem si neskutečně oblíbila a nemůžu se dočkat jara a léta :) Pěkný večer.
still alive!

13. march 2013 at 21:53 | klara |  OUTFITS
Žiju! Já stále žiju! Vzchopila jsem se, a řekla si že začnu opět trošku více přispívat. V poslední době mi přijde, že vše co udělám je špatně, vše okolo mě je špatné a jen 1/10 z toho je něco pozitivního. Takovýmto obdobím si podle mě ale projde každý. Život nemůže být stále perfektní a bez chyb. Dokážu se radovat z maličkostí. Že jsem si hezky nalakovala nehty. Že jsem odehrála skvělý smeč, podání. Že jsem si hezky udělala nadpis v sešitu. Že se těším na volejbal. Že jsem vymyslela pěkný outfit. Že jsem vyfotila hezkou fotku. Že jsem si dnes dala pěkně do těla a pořádně posilovala.. A z takových maličkostí se mi většinou dokáže nálada zlepšit o 100%. O škole už vůbec radši nemluvím, a už vůbec ne o větě, ''Jak bylo dneska ve škole?'' !!
Každopádně k blogování se opět vracím, a budu se snažit přispívat co nejčastěji :)