June 2013

19.6

26. june 2013 at 23:57 | klara |  OUTFITS
Trochu opožděný outfit, ale nakonec jsem si řekla, že ho na blog dám. Na sobě jsem ho měla minulou středu, když byla ještě vedra, a teplota se pohybovala nad 25 stupňů. Tento týden se bohužel opět ochladilo, ale příští by mělo být už zase teplo. Byla jsem teď pár dní na školním výletě, skvěle jsem si to užila. Stále nemůžu uvěřit, že za dvy dny už je vysvědčení. Tento rok opravdu strašně rychle utekl. A myslím, že pro mě byl velmi úspěšný, a doufám že ten příští bude ještě úspěšnější.
K outfitu nic extra psát nebudu. Vše už se tu na blogu objevilo. Jsem opět reklama na H&M :D
Hezký večer!
inspiration

21. june 2013 at 21:01 | klara |  LIFESTYLE
Tak už se nám blíží prázdniny, konečně. Jsem ráda že tento školní rok bude za mnou. Jediné co mi bude opravdu chybět, jsou mé tréninky. Měla jsem je teď 5-6x týdně, a o prázdninách nebude nic. 13. července totiž odjíždím na měsíc do Anglie, za prací, jako au-pair. Budu bydlet u mamky kamarádky a hlídat 10ti měsíčního roztomilého chlapečka. Hrozně se na něj těším. Určitě tam chci hodně běhat (už kvůli nike run na který jsem se přihlásila, bude se konat 31.srpna), posilovat a ve volném čase zajít i na tenis, v každém případě rakety si beru s sebou. Abych tam nepřibrala tisíc kilo tak jsem si našla nějakou tu inspiraci, tak snad se bude líbit i vám. Přeju hezký víkend! :)streetstyle 0.1

16. june 2013 at 0:42 | klara |  FASHION

Mysli na zdraví

4. june 2013 at 19:36 | klara |  LIFESTYLE
Můžu o sobě říct, že jsem milovník musli tyčinek. Ani ne tak kvůli tomu, že jsou strašně 'dietní' a člověk když chce zhubnout, měl by jíst jen je, což není vůbec pravda, ale i kvůli tomu, že já mám strašně ráda ovoce i ovesné vločky. A prostě mi chutnají. A to dietu rozhodně nedržím ani se nechystám. Tyto ovesné tyčinky nedávno koupila mamka, a od té doby je neustále kupujeme. Mě osobně chutnají spíše ty s borůvkama a malinama. A co vy? Máte rádi musli tyčinky?

Jinak bych chtěla opět aktivně blogovat a více se tomu věnovat. Budu teď spíše psát různé recenze a kosmetické tipy :). Hezký zbytek dne!