October 2013

Vyrob si vlastní tričko s potiskem

21. october 2013 at 20:32 | klara |  LIFESTYLE


Dostala jsem skvělou nabídku, psát o zajímavých internetových stránkách. Velice mě to nadchlo, tak jsem si řekla, proč to nezkusit? Jako první bych vám tedy ráda představila stránku X-TRICKO, kde si můžete sami navrhnout tričko nebo mikinu. Myslím si, že je to super nápad. Můžete všem ukázat svou kreativitu, zaujmete okolí a jen tak nikdo nebude mít to stejné. Možná se vám někdy stane, že jdete po městě a spatříte někoho kdo má stejnou věc, ale v tomto případě se vám to stát nemůže.

Obrázek můžete potisknout jakýkoliv. Spoustu zajímavých už máte v nabídce, nebo přidáte vlastní. Nemůžete v obchodech sehnat tričko s oblíbeným hercem, zpěvačkou, skupinou, logem? Přidáš obrázek jaký chceš a tričko můžeš mít ihned doma. Pokud by jste tiskli raději na něco jiného, tak máte na výběr i jiné možnosti. Jako např. mikiny, dresy, hrnečky, polštáře, přívěsky na klíče a spoustu jiných věcí.

Pokud tě tato nabídka zaujme, neváhej a zkus to! Když budeš mít s něčím problém, na stránkách je vše vysvětleno, i jak se správně orientovat v tvorbě trička.