November 2013

BLESKOVKA - MĚŘENÍ RYCHLOSTI INTERNETU

17. november 2013 at 21:16 | klara |  LIFESTYLE
Dnešní článek bude o další webové stránce, bleskova.cz, která se zabývá meření rychlosti internetu. Pokud máte problém s rychlostí internetu, neváhejte a navštivte tuto stránku. Váš prohlížeč stáhne menší soubor k porovnání, díky jeho rychlosti stažení určí rychlost vašeho internetu. Pokud ale při měření máte spuštěné nějaké další jiné aplikace využívající internet, tak nebude výsledek až tak přesný. Tudíž by bylo lepší před testem raději vše vypnout a nechat program běžet.

Na bleskovka.cz najdete spoustu dalších zajímavých článků, které by vám mohly i pomoct. Pokud si nevíte rady jak stáhnout video z youtube, jak změnit IP adresu, jak na internetové bankovnictví, tak vše zde najdete.

STREETSTYLE 0.2

11. november 2013 at 15:58 | klara |  FASHION
černá je černá.

Zamilovaná

9. november 2013 at 12:06 | klara |  LIFESTYLE
Jedna z dalších stránek o kterých budu dnes psát je ZAMILOVANÁ. Na tomto webu najdete spoustu tipů o kráse a módě, o životě, problémech a starostech, seznamování ale i o zábavě. Zkrátka vše ohledně lásky. Pokud by jste se chtěli s něčím svěřit, nebo potřebovali poradit, můžete přispět do diskuze. Pokud potřebujete tipy jak zapůsobit na rodiče partnera, jak napsat vtipnou rozchodovou SMS, jak se odpoutat od minulosti, jak zaujmout nějakého kluka, vše tam najdete!
Design stránky se mi celkem líbí, ikdyž já jsem na tu jednoduchost. Možná bych to neudělala až tak barevné. Články mi přijdou zajímavé, hezky napsané a přehledné.
Určitě si udělejte čas na navštívení tohoto webu, a přečtěte pár zajímavých článků.

Vzor životopisu - životopisálek

3. november 2013 at 13:30 | klara |  LIFESTYLE

Další web, který bych vám ráda představila, se jmenuje životopisálek. Jde o vytváření vzoru životopisu. Já sama jsem nedávno měla menší problém, a to jak vytvořit vhodný životopis, aby nic nechybělo a vše bylo napsáno správně. Kdybych o této stránce věděla dřív, nebylo by nad čím váhat.

Stačí vyplnit jen vaše údaje, pracovní zkušenosti, vzdělání, jazyky, dovednosti a dále se nemusíte o nic starat. Životopis bude zkontrolován, jestli je napsáno vše správně, popř. opraví gramatiku, pravopis, kontrola typografie a vzhled bude originální a v zajímavém vzhledu. Pokud váháte nad tím, jak správně vytvořit životopis, a co vše tam zahrnout, tak tato stránka je přesně pro vás.